Wykonujemy również bramy i ogrodzenia

Bramy przesuwne oraz rozwierne, wykonywane na wymiar. Konstrukcje nośne wypełnione przystosowane do typu odgrodzenia. Bramy w standardzie ocynkowane ogniowo, objęte 10-cio letnią gwarancją na konstrukcje. Bramy wyposażone w dobraną do ciężaru automatykę bramową. Standardowo prowadzenie dolne i górne oraz gniazdo najazdowe.

Ogrodzenia panelowe i modułowe przemysłowe. Panele montuje się za pomocą obejm stalowych ,śrub i nakrętek samozrywających, uniemożliwiających demontaż przez nieupoważnione osoby. Przewidziany rozstaw słupków od 2,0 do 2,5m usprawnia montaż i umożliwia stosowanie betonowej podmurówki systemowej. Wszystkie elementy ogrodzenia są zabezpieczone antykorozyjnie przez proces cynkowania ogniowego.

Ogrodzenia siatkowe wykonane z drutu bazowego 1,9-2,5mm ocynkowanego wg. DIN 1461 i powlekanego PVC. Wysokości od 1,25 do 4,0m. Przewidziany rozstaw słupków 2,5m usprawnia montaż i umożliwia stosowanie betonowej podmurówki systemowej. Słupki wykonane są z rury ocynkowanej fi od 42,4 do 48,3 x1,5mm wyposażone w systemowe akcesoria montażowe, zgodne z normą DIN/EN-ISO 10025 PN-88/H-84020, PN73/H93460, powlekane są poliestrowym lakierem proszkowym. Górną cześć słupka zamyka kapturek wykonany z PVC.

Opcje dodatkowe: Malowanie proszkowe (bramy do szerokości 5m); Malowanie natryskowe (bramy do szerokości 11m długości całkowitej wg. palety RAL); Brama bez wypełnienia.